Підводний човен, два вертольоти і корабель вийшли на допомогу підбитому ворожому БДК в районі Криму

Події

Окупанти вислали пошуково-рятувальні загони для тих, хто, можливо, вижив на БДК після зустрічі з ЗСУ.

Сьогодні, 14 лютого, рано-вранці, близько 6:00, жителі Сімеїзу та Алупки прокинулися від кулеметної черги, а потім і серії “бавовни”.

Як виявилося, ворожий БДК був атакований прямо на Чорному морі в районі Місхора, інформує Telegram-канал.Кримський вітер“.

Пізніше стало відомо, що корабель росіян був атакований навпроти селища Кацівелі.

На кадрах, опублікованих у Мережі, можна побачити детонацію боєкомплекту на палубі БДК. Також до нього підійшов ще один корабель і підводний човен, щоб врятувати тих, хто можливо вижив.

Мешканці Криму повідомляють, що над місцем НП літають два вертольоти “Мі-8”, які намагаються знайти тих, хто вижив. Однак сподіватимемося, що вони пішли на дно слідом за своїм кораблем.

Тим часом, за берегами окупованого Криму уважно стежить американський безпілотник-розвідник Northrop Grumman RQ-4B Global Hawk. Він зазвичай злітає з авіабази Сігонелла на Сицилії та намагається виявити місця знаходження ворожої системи ППО.

Не слід забувати, що західні розвідки постійно діляться з Україною всією необхідною інформацією про військові об’єкти РФ на тимчасово окупованій території України.

Цаплієнко запевняє, що йдеться про БДК “Цезар Куніков”.