Мобілізація в Україні: українці вимагають призвати поліцейських та замінити їх цивільними

Події

Мобілізація в Україні триває, тому у мережі вимагають призвати поліцейських та замістити їх цивільними працівниками.

Українці пропонують призвати поліцейських під час мобілізації в Україні, які вже володіють навичками стрільби та військовою підготовкою. politeka.net

Відповідна петиція з’явилась на сайті президента України.

Автор звернення Яблонський Артур вважає, що поліцейські, які вже мають досвід стрільби та військової підготовки, можуть стати цінними активами на фронті та допомогти у забезпеченні національної безпеки, а також у демобілізації.

Також автор петиції навів аргументи призову поліцейських під час мобілізації в Україні.

Зокрема, поліцейські, які вже пройшли ВЛК і мають досвід стрільби та військової підготовки, можуть швидко і ефективно адаптуватися до умов бойових дій на фронті та виконувати різноманітні завдання.

Крім того, вважає автор петиції, мобілізація поліцейських не тільки забезпечить додаткові ресурси на фронті, а й допоможе зберегти їх досвід та навички для майбутнього.

Заміна поліцейських новими цивільними працівниками може бути більш ефективним використанням наявних ресурсів та забезпечити оптимальну розподіленість кадрів.

петиція

Мобілізація в Україні поліцейських може допомогти зміцнити обороноздатність нашої армії та забезпечити додаткові сили на фронті.

Таким чином, вважає автор звернення, можна поступово замінити мобілізованих працівників цивільними, що також зменшить відсоток корупції.