Відмовився від мобілізації, бо був п’яний: суд покарав українця за неявку в ТЦК

Новини

Ратнівська територіальна позаштатна військово-лікарська комісія визнала чоловіка придатним до військової служби без обмежень, але до ТЦК він не з’явився.

Мобілізація в Україні продовжується через розвязану росією війну та не всі чоловіки готові служити у ЗСУ, щоб захищати Україні від окупантів. Зокрема на Волині чоловік відмовився від мобілізації, бо був п’яний. Уродженця села Самари за ухилення від мобілізації.

Повідомляється, що 5 травня 2022 року Ратнівська територіальна позаштатна військово-лікарська комісія визнала чоловіка придатним до військової служби без обмежень.

Проте 20 червня 2023 року о 18:00 він не з’явився у пункт збору перед відправленням до військової частини для проходження військової служби за мобілізацією.

Обвинувачений визнав свою вину в повному обсязі. Він розповів, що отримав повістку в Ковелі щодо обов’язкової явки до Другого відділу Регіонального центру територіальних сил та контролю за призовниками для подальшої відправки до військової частини.

Однак, зазначив, що не з’явився в установлену дату, оскільки перебував у стані алкогольного сп’яніння. Він також підкреслив, що проживає разом зі своєю літньою матір’ю, якою опікується, але не має підстав для отримання відстрочки від призову. Він виразив щире каяття за вчинене та просив несуворого покарання.

Суд визнав чоловіка винним та засудив його до трьох років ув’язнення, однак рішення суду передбачало, що він може бути звільнений від відбування покарання, якщо протягом року іспитового строку не вчинить нового кримінального правопорушення.

Джерело: volyn24.com.