Подивіться зараз на свої руки: те, як розташована лінія серця, визначає ваше життя

Події

Кожна людина має свій неповторний візерунок на долонях. Безліч ліній красиво перетинаються, створюючи цікаві орнаменти. Однак естетика ліній на руках відіграє другорядну роль. Адже долонями можна дізнатися про себе дуже багато цікавого!

Хіромантія допомагає не лише глибше зазирнути у свою душу, але й може дати відповідь, як слід людині поводитись у тих чи інших ситуаціях.

На долонях розташовується безліч найрізноманітніших викривлених ліній. Однак існує три головні, які називають «шляхами»: Шлях Життя, Шлях Здоров’я та Шлях Душі.

Остання лінія відчиняє двері у світ людського серця. Саме з її розташування на обох долонях можна дізнатися про себе стільки, скільки не знав ніколи.

Варіант №1

Лінія Серця на лівій руці вища, ніж на правій.

Таке розташування ліній говорить про те, що господар долоні – людина закохана. Однак для нього не важко відразу зрозуміти, складеться у нього що-небудь з тим чи іншим партнером чи ні. У цьому допомагає відмінна інтуїція та здатність звертати увагу навіть на найдрібніші деталі.

Люди з таким розташуванням Шляхи Душі мають пристрасну гарячу натуру. Вони запальні, але максимально відходливі. З ними приємно спілкуватися і не менш приємно сперечатися. Такі люди вміють наводити вагомі аргументи і навіть у конфліктних ситуаціях поводяться гідно. Незважаючи на вищезгадані характеристики, люди з подібними долонями не люблять провокувати спірні ситуації і не люблять сваритися.

Такі люди, як правило, виходять заміж або одружуються тільки з великої та взаємної любові. Вони не прощають зрад і самі не люблять інтрижок, тому партнера для життя обирають ретельно.

Їм важливо, щоб друга половинка була романтичною, чуйною, легкою у спілкуванні – такою самою, як вони самі. Крім того, люди з такою Лінією Серця все життя спираються на свої тверді моральні принципи. Від інших людей вони чекають на те саме.

Варіант №2

Лінія Серця на правій руці вища, ніж на лівій.

Люди з такою Лінією Душі дуже мудрі та вкрай раціональні. Вони завжди розраховують лише на себе та свої сили. Їхній головний союзник – логіка та аргументи. Без них ці люди навіть у суперечки не вступають.

Партнера для любовних стосунків люди з подібними долонями обирають досить прагматично. Однак до слабкостей або дрібних недоліків другої половини вони ставляться з розчуленням і спокоєм. Терпіння та поважне ставлення до своєї пасії – одна з найважливіших якостей людей з таким розташуванням Шляху Душі.

На них завжди можна покластися. Вони прийдуть на допомогу будь-якої хвилини і зроблять все, що від них буде потрібно.

Розум – головна зброя цих людей. Найчастіше вони врівноважені, спокійні, терплячі, проте дуже вимогливі до себе. Нерідко люди з такими долонями відчувають стреси та депресії через невідповідність власних очікувань від самого себе. Тим не менш, у них виходить вчасно взяти себе в руки і повернутися до звичного розміреного життя. Все завдяки чіткому самоконтролю та здатності аналізувати те, що відбувається.

Головних бич таких людей – неуважність. Вона не доходить до абсурду, проте нерідко заважає у повсякденному житті.

Варіант №3

Ліній Серця на обох руках розташована на одному рівні.

Таке поєднання ліній вважається одним із найрідкісніших. Люди з подібним розташуванням Лінії Серця мають дуже тяжкий характер. Вони добрі, відкриті, щирі, але водночас уразливі, емоційні та досить вразливі. Будь-яке необережне слово може бути сприйняте ними в багнети. Це відбувається тому, що вони всі сприймають на свій рахунок.

Однак одним із плюсів людей з такими долонями є те, що вони усвідомлюють всю свою внутрішню складність. Саме тому ці люди цінують друзів та коханих, які попри все залишаються з ними разом до кінця. Люди з однорівневими Лініями Душі завжди будуть вдячні близьким за підтримку та завжди будуть готові заради них на все.

Добродушність і сердечність у такій людині чудово уживається з недовірливістю та несерйозністю. Проте подібну людину можна назвати позитивною і привабливою. З ним приємно та легко спілкуватися, він ерудований і знає багато цікавого, він уміє слухати і ніколи не засудить.

З людей з подібними долонями виходять чудові друзі та другі половинки. Щоб їх приручити, потрібно багато зусиль, оскільки мало кому довіряють. Проте якщо така людина вважатиме вас гідною своєї довіри, в її обличчі можна отримати чудового товариша і не менш чудового партнера по життю.

Серцева лінія – одна з найпомітніших і найважливіших ліній на людських долонях. Професійні хіроманти давно надали їй провідного значення серед безлічі доріжок, що переплітаються на наших руках.

Саме завдяки Шляху Душі можна пізнати самого себе та дізнатися про таємниці особистості інших людей. Лінія Серця допомагає дізнатися про уподобання, здібності та про індивідуальні особистісні якості