“Може бути ще важче”: українців попередили про нові блекаути, що відомо

Події

Минула зима була складною для українців, оскільки окупанти завдавали ударів по енергосистемі, залишаючи людей без світла та тепла. Цього року ситуація може повторитися і навіть погіршиться, оскільки росіяни можуть спробувати добити нашу енергосистему.

Про це в ефірі телеканалу “Прямий” розповів військовий експерт Євген Дикий. politeka.net

За його словами, українці все переживуть, якщо готуватимуться до зимового періоду.

“Якщо будемо наперед нормально готуватися, переживемо. Але тоді вони руйнували нашу енергосистему, яка до цього була цілою, а тепер вони добиватимуть те, що залишилося від енергосистеми після минулого сезону. Не просто важко, може бути ще важче попереднього сезону. І цілком може бути, що наступного сезону їм вдасться добитися тих самих блекаутів, яких на цей раз нам вдалося уникнути”, – сказав він.

За його словами, українцям не потрібно розслаблятися і думати, що перемога ось уже близько і буде легшою. Все якраз навпаки – що ближче перемога, то складніше.

“Тому тут потрібно розуміти, що сам факт наближення нашої перемоги, це не те, чим ближче перемога – тим нам стає легше. Навпаки, чим ближче перемога, тим буде важче А легше стане одразу після неї”, – підсумував Євген Дикий.